Kurumsal

Interzum 2017 Fuarı

Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi son derece coşkulu bir Interzum’u geride bıraktık. Türkiye’nin köklü firmalarından biri olarak temelleri 1975 yılında Mustafa ÖZÇOBAN tarafından atılan Özemek-A1’i, yurt dışına açılan kapımız olarak görüyor ve her fuar döneminde bu misyonla Interzum’da yerimizi alıyoruz. Fuarda diğer firmalarla yan yana gelerek sektörel gözlem yapma imkanı bulmaktan ve yüksek bir müşteri potansiyeliyle bir araya gelmekten bir kez daha büyük mutluluk duyduk.

Yeni Ürünlerimiz Fuarda Görücüye Çıktı

Özemek-A1 olarak; çift renk kenar bantları, co.ext kasa fitilleri, krom kaplı ürünler ve oda süpürgeliği olmak üzere bu fuarda görücüye çıkardığımız yeni ürünler dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Interzum Fuarı’na katılan 60 ülkeden biri olarak standımızda; Avrupa, Afrika ülkeleri başta olmak üzere Bangladeş, Kolombiya, Guatemala, Moğolistan, Malezya, Hong Kong, Amerika ve Hindistan gibi uzak coğrafyalarda dahil olmak üzere 55 farklı ülkeden ziyaretçiyi ağırladık.

Burada başladığımız görüşmeleri büyük bir hızla sürdürüyoruz. Bu anlamda bizim için son derece verimli geçen bir fuar olduğunu söyleyebiliriz. Halihazırda 50 farklı ülkeye ihracat yaparak Türkiye ekonomisi için de büyük değer yaratıyoruz. Bir dünya markası olma gayemizle bu sayıyı önümüzdeki bir yıllık dönemde 60’a çıkarmayı hedefliyoruz.

Bu nedenle uluslararası fuarlar arasında sektöründe önemli yer tutan Interzum, hedeflerimize ulaşmamız için önemli bir basamak. Bu fırsatı da en iyi şekilde değerlendirdiğimize; A1 olarak hem firmamıza hem de ülkemize kattığımız değeri sürekli olarak arttırdığımıza inanıyoruz.

İnovasyon ve Çeşitlilik Açısından Beğeni Topladık

Interzum, inovasyona ve yeni fikirlere açık, sektörü geliştirmeyi hedefleyen bir fuar. Bu nedenle bu etkinliğin daimi bir parçası olmamız kaçınılmaz. Çünkü biz Özemek çatısı altında farklı ihtiyaçlara hitap etme” özelliğimiz bizi biz yapan şey diyebiliriz.

Elbette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görmeye devam ederek...

Paylaş

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor. Bu siteye göz atmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz.