Üretim

Ar-Ge

Müşterilerimizin her biri kendine özgü taleplerini, yaratıcı ve işlevsel profillerle çözümlemek ve faydalarına yeni değerler eklemek temel dayanağımızdır.

İş süreçlerimizi, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin geri bildirimlerini değerlendirerek sürekli bir şekilde geliştirmenin, bizleri dünya pazarında rekabet gücü olan bir firma haline getireceği bilincimizdedir. Bu sebeple ortaklarımız ile kısa ömürlü kazanç yerine uzun ömürlü ve organik ticari ilişkiler kurmak için çaba sarf ediyoruz.

Kurum içi teknik ve örgütsel eğitimler ile işine ve kurumuna sadık çalışan profili oluşturup, uzun süreli bir kurumsal kimlik oluşturmayı hedefliyoruz.

Arge Çalışması

 

Cross Cut Yapışma Testi 

Cross Cut yapışma testi sayesinde birbirinden farklı yüzeylerin birbirlerine yapışma eğilimini kontrol ediyoruz.

Yapışma testinde, pvc levha üzerindeki kimyasal katman filmlerinin uygulandığı yüzeyde bir dizi seri kesik oluşturarak adhezyon gücünü gözlemliyoruz. Birbirine dik açıyla çizilen 2 seri paralel çiziklerle 50 ya da 100 kareden oluşan bir desen meydana getiriyoruz. Böylelikle çizilen bölge, bir fırça ya da yapışkan bant ile bir dizi işleme tabi tutulduktan sonra değerlendirme tablosunda sınıflandırılmış oluyor. 

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor. Bu siteye göz atmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz.